Рейтинг@Mail.ru
Комітет захисту прав адвокатської діяльності публікує аналітику про типові порушення професійних гарантій – Рада адвокатів Чернігівської області

Комітет захисту прав адвокатської діяльності публікує аналітику про типові порушення професійних гарантій

Комітет захисту прав адвокатської діяльності публікує аналітику про типові порушення професійних гарантій

Комітет захисту прав та гарантій адвокатської діяльності провів системний аналіз порушень гарантій адвокатської діяльності в Україні. За висновком Комітету, в Україні склалася критична ситуація щодо дотримання державних гарантій у сфері професійної діяльності, що свідчить про наступ на адвокатуру як незалежну професію.

В аналітичній довідці “Про стан дотримання гарантій адвокатської діяльності в Україні” зведено інформацію про типові порушення:

  • Протиправний обшук та вилучення майна, яке є об’єктом адвокатської таємниці. Винесення протиправних судових рішень, та їх виконання є перевищенням посадових обов’язків представниками правоохоронних органів та суду.
  • Застосування фізичної сили до адвоката у зв’язку із його професійною правовою позицією у справі.
  • Протиправний допит у якості свідка, підозрюваного, пред’явлення обвинуваченню адвокату як міра захисту не законних інтересів фізичних та юридичних осіб.
  • Ототожнення адвоката і клієнта.
  • Порушення гарантій адвокатської діяльності, знецінення професійних прав адвоката деякими органами адвокатського самоврядування.

На конкретних прикладах у довідці міститься юридичний аналіз кожного типу порушень та рекомендації щодо їхнього уникнення.

Поширити дану публікацію


Рейтинг@Mail.ru
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com