Рейтинг@Mail.ru
Мораторій на перевірки 2018: Кабінет Міністрів України затвердив перелік винятків – Рада адвокатів Чернігівської області

Мораторій на перевірки 2018: Кабінет Міністрів України затвердив перелік винятків

Мораторій на перевірки 2018: Кабінет Міністрів України затвердив перелік винятків

До переліку, затвердженою Постановою Кабінету Міністрів від 18 грудня 2017 р. № 1104 увійшли ті ж органи що були в такому переліку у 2017 році, а також були включені органи державного ринкового нагляду, сфери ветеринарної медицини, карантину та захисту рослин, санітарного нагляду, Держспецзв’язку, Держлікслужби, Держгеонадра, Держгеокадастр, частково — ДСНС. Отже, до контролюючих органів, які незважаючи мораторій будуть здійснювати перевірки, увійшли:

1. Національний банк

2. Національна Рада з питань телебачення і радіомовлення

3. НКРЕКП та її територіальні органи

4. НКЦПФР та її територіальні органи

5. Антимонопольний комітет та його територіальні відділення

6. Державіаслужба

7. Держархбудінспекція та її територіальні органи

8. Держатомрегулювання та її територіальні органи

9. Держаудитслужба та її територіальні органи

10. Держекоінспекція та її територіальні органи (в частині здійснення у межах повноважень, передбачених законом, державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства щодо екологічної та радіаційної безпеки)

11. Держекспортконтроль

12.Держлікслужба та її територіальні органи

13. Адміністрація Держспецзв’язку та її територіальні органи

14. Мінприроди

15. Держгеонадра

16. Держгеокадастр та його територіальні органи

17. Держпраці та її територіальні органи

18. Держпродспоживслужба та її територіальні органи (в частині заходів із здійснення державного ветеринарно-санітарного контролю, державного нагляду (контролю) за дотриманням санітарного законодавства, безпечністю та окремими показниками якості харчових продуктів, дотриманням законодавства про захист прав споживачів, державного нагляду у сферах карантину та захисту рослин)

19. ДСНС та її територіальні органи (в частині здійснення державного нагляду (контролю) стосовно закладів оздоровлення та відпочинку дітей, інтернатних закладів, закладів дошкільної освіти, загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, спеціалізованої освіти, а також суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику (у тому числі об’єктів паливно-енергетичного, військово-промислового комплексів, об’єктів підвищеної небезпеки, хімічно-небезпечних об’єктів та об’єктів висотного будівництва)

20. ДФС та її територіальні органи

21. Структурні підрозділи з питань державного архітектурно-будівельного контролю Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій
Виконавчі органи з питань державного архітектурно-будівельного контролю сільських, селищних, міських рад

22. Виконавчі органи з питань державного архітектурно-будівельного контролю сільських, селищних, міських рад

23. Виконавчі органи міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад (в частині заходів із здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю)

24. Органи державного ринкового нагляду у межах сфер своєї відповідальності, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1069 “Про затвердження переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд”.

Вищевикладений перелік хоча і не можливо назвати абсолютно несподіваним, проте його наявність хоча б конкретизує правомірність включення підприємств до плану-графіків контролюючих органів та здійсненнями ними перевірок. Постанова набиратиме чинності з дня її опублікування і діятиме до 31.12.2018 року.

Джерело: прес-служба НААУ

Поширити дану публікацію


Рейтинг@Mail.ru
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com