Рейтинг@Mail.ru
Українці зможуть отримати сповіщення про свої судові справи – Рада адвокатів Чернігівської області

Українці зможуть отримати сповіщення про свої судові справи

Українці зможуть отримати сповіщення про свої судові справи

Українці зможуть отримати сповіщення в Opendatabot про те, що вони є фігурантами судової справи.

Для того, щоб отримувати сповіщення про свої судові справи, необхідно додати Opendatabot в месенджері, ввести своє ПІБ або назву компанії та підписатися на оновлення. Як тільки в судовому розкладі з’явиться інформація про нове судове засідання, де ви є фігурантом, – ви отримаєте сповіщення.

“Існує безліч причин, через які людина може не знати про те, що вона є фігурантом судової справи. Найчастіші причини в моїй практиці: суд не відправив повістку, вказана адреса не була вірною, отримувач не проживав за вказаною адресою або поштар віддав повістку іншій людині”, – коментує Анастасія Шуберт, керівник юридичного відділу Оланс Груп.

“Раніше була єдина можливість відстежувати ваші судові засідання – самостійно контролювати, чи призначена справа і на коли, а також відстежувати її перенесення.

Звичайно, контролювати може лише та сторона, яка вже знає про судову справу. Тобто це або позивач, або людина, яка належним чином отримала повістку. Але я не уявляю, як людині, яка не знає про наявність відкритої судової справи, шукати там інформацію”, – пояснює Анастасія Шуберт.

“По суті нова функція Opendatabot – це перша можливість дізнатися про судову справу, якщо вас про це не сповістили в офіційному порядку”, – розповідає засновник сервісу Opendatabot Олексій Іванкін.

“За допомогою публічних даних нам вдалося об’єднати інформацію судового розкладу з іншими реєстрами. Відтепер, якщо ви підписалися на свою компанію чи ФОП і в судовому реєстрі з’явиться інформацію про судове засідання – ви отримаєте повідомлення”, – додає Олексій Іванкін.

“Юридична Газета”

Поширити дану публікацію


Рейтинг@Mail.ru
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com