Рейтинг@Mail.ru
02 грудня 2017 року відбувся семінар з підвищення квалфікації для адвокатів Чернігівської області – Рада адвокатів Чернігівської області

02 грудня 2017 року відбувся семінар з підвищення квалфікації для адвокатів Чернігівської області

02 грудня 2017 року відбувся семінар з підвищення квалфікації для адвокатів Чернігівської області

2 грудня 2017 року у Чернігові за участю представників від ВКДКА відбувся семінар з підвищення кваліфікації для адвокатів, що був організований НААУ.

Захід присвячувався найбільш актуальним питанням тлумачення та застосування українського законодавства та адвокатської етики.

З доповіддю на тему: «Європейські стандарти захисту прав людини в кримінальному провадженні (за матеріалами практики ЄСПЛ)» виступив Олександр Дроздов — адвокат, Голова ВКДКА, Перший проректор ВША НААУ, к.ю.н., доцент.

Також в якості доповідача від ВКДКА з приводу актуальних проблем кримінального провадження за окремими злочинами у сфері службової діяльності (неправомірна вигода) адвокат, Голова АО «Колегія адвокатів України» Михайло Гончаров.

Під час заходу також були висвітлені теми стосовно актуальних питань адміністративного судочинства (доповідач – Олександр Ситніков, суддя Вищого адміністративного суду у відставці), щодо затримання та застосування запобіжного заходу і тактичних прийомів (доповідач –  Катерина Нікітюк, адвокат), з приводу новацій в правилах адвокатської етики (доповідач – Діана Назаренко, адвокат).

За результатами заходу всі учасники отримали сертифікати з підвищення кваліфікації.

Поширити дану публікацію


Рейтинг@Mail.ru
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com