Рейтинг@Mail.ru
21 лютого відбудеться круглий стіл на тему : «Права адвокатів та гарантії адвокатської діяльності в контексті судової реформи» – Рада адвокатів Чернігівської області

21 лютого відбудеться круглий стіл на тему : «Права адвокатів та гарантії адвокатської діяльності в контексті судової реформи»

21 лютого відбудеться круглий стіл на тему : «Права адвокатів та гарантії адвокатської діяльності в контексті судової реформи»

Комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Національної асоціації адвокатів України та Спілка адвокатів України запрошує до участі у круглому столі за темою: «Права адвокатів та гарантії адвокатської діяльності в контексті судової реформи», який відбудеться 21 лютого 2018 року у конференц залі Київського регіонального Центру НАПрН України, м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 3, другий поверх,з 9.00 до 13.00.

Під час круглого столу планується обговорити питання щодо стану реалізації прав адвокатів і гарантій адвокатської діяльності та забезпечення права на захист в умовах проведення судової реформи.

Реєстрація для участі у заході проводиться за адресою електронної пошти: zahistadvocat@gmail.com або за номером телефону: +38(096) 208 06 07, до 19.02.2018 року. Контактна особа: Богун Василь Миколайович.

Бажаючі виступити з доповіддю, повинні заздалегідь повідомити про тему виступу до 19 лютого.

Час доповіді не має перевищувати 7 хвилин.

Поширити дану публікацію


Рейтинг@Mail.ru
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com