Рейтинг@Mail.ru
Адвокат системи БПД та адвокат за договором: аспекти взаємодії – Рада адвокатів Чернігівської області

Адвокат системи БПД та адвокат за договором: аспекти взаємодії

Адвокат системи БПД та адвокат за договором: аспекти взаємодії

Адвокат, залучений до участі в окремій процесуальній дії, повинен невідкладно після отримання доручення вжити всіх можливих заходів щодо з’ясування, який саме адвокат (або адвокати) представляє інтереси клієнта у цій справі, негайно зв’язатися з цими адвокатами, з’ясувати причини їх відсутності, а також особливості позиції надання ними професійної правничої допомоги у цій справі.

Окремі питання застосування Правил адвокатської етики, зокрема, проблеми взаємодії адвоката, що надає безоплатну вторинну правову допомогу, та адвоката по договору з клієнтом, розглянув голова ВКДКА Сергій Вилков під час свого виступу на семінарі для адвокатів Волинської області, який відбувся сьогодні, 14 вересня, у Луцьку.

С.Вилков нагадав, що згідно з ПАЕ адвокат під час участі в окремій процесуальній дії не має права

відступати від позиції клієнта та основного адвоката у цій справі.

Дотримання принципів компетентності та добросовісності під час прийняття адвокатом доручення клієнта передбачає, що адвокат, який здійснював захист клієнта під час досудового розслідування на підставі договору або за дорученням органу, уповноваженого законом на надання безоплатної правової допомоги, має право відмовитись від прийняття доручення на захист цього клієнта в суді.

Водночас, адвокат, який здійснював захист клієнта за дорученням органу, уповноваженого законом на надання безоплатної правової допомоги, не має права приймати доручення на надання професійної правничої допомоги цьому ж клієнту у цьому провадженні, а також з цих самих, чи пов’язаних з ними обставинах, по яких адвоката було залучено для надання безоплатної правової допомоги на підставі договору про надання професійної правничої (правової) допомоги, укладеного з адвокатом, адвокатським бюро, адвокатським об’єднанням чи іншим суб’єктом.

Також участь у семінарі взяли заступник голови ВКДКА Андрій Місяць та член комісії Валентин Лучковський. Вони висвітлили практичні аспекти визнання правочинів недійсними, а також конфлікту інтересів в адвокатській діяльності.

Безкоштовний захід з підвищення кваліфікації адвокатів був організований ВКДКА спільно з КДКА Волинської області. Учасники семінару отримали по 4 залікових бали.

Закон і Бізнес

Поширити дану публікацію


Рейтинг@Mail.ru
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com