Рейтинг@Mail.ru
ВС дозволив учасникам справ не приходити на засідання, а виходити в онлайн – Рада адвокатів Чернігівської області

ВС дозволив учасникам справ не приходити на засідання, а виходити в онлайн

ВС дозволив учасникам справ не приходити на засідання, а виходити в онлайн

Учасники справ можуть брати участь у судових засіданнях Верховного Суду у режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів.

26 травня 2020 року на виконання Закону України від 30.03.2020 № 540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» затверджено Порядок роботи у Верховному Суді з технічними засобами відеоконференцзвʼязку під час судового засідання за участі учасників справи поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Відтак розгляд справ у режимі відеоконференції у ВС здійснюється відповідно до цього Порядку. Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза приміщенням ВС з використанням власних технічних засобів за умови наявності в суді відповідної технічної можливості,

про що зазначається в ухвалі, в порядку, встановленому процесуальним законодавством. Проте це не стосується випадків, коли явка учасника в судове засідання є обов’язковою.

Звертаємо увагу на те, що згідно з кримінальним процесуальним законодавством для забезпечення відеоконференцзвʼязку в кримінальних справах (провадженнях) використовується система «TrueConf».

Закон і Бізнес

Поширити дану публікацію


Рейтинг@Mail.ru
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com