Рейтинг@Mail.ru
Комітет захисту прав та гарантій адвокатської діяльності роз”яснює порядок роботи із зверненнями адвокатів – Рада адвокатів Чернігівської області

Комітет захисту прав та гарантій адвокатської діяльності роз”яснює порядок роботи із зверненнями адвокатів

Комітет захисту прав та гарантій адвокатської діяльності роз”яснює порядок роботи із зверненнями адвокатів

Комітет захисту прав та гарантій адвокатської діяльності завжди готовий прийти на допомогу кожному адвокату. Але при зверненні до Комітету прошу врахувати ряд вимог, які зроблять нашу співпрацю ефективною. При викладі звернення прошу вказувати які саме професійні права або гарантії адвокатської діяльності порушені, ким, і чим це підтверджується.

Водночас, Комітет не має змоги отримувати процесуальні документи у сторони обвинувачення, або у сторони, яка заподіяла шкоду інтересам адвоката, і, тим більше, не може підміняти функцію Ваших захисників.

Однак, фахова команда Комітету розробила і використовує у своїй роботі такі напрямки:

  1. Звернення до органів та посадових осіб із вимогою про усунення порушень професійних прав або гарантій адвокатської діяльності.
  2. Звернення до уповноважених органів із заявою про злочин по відношенню до адвоката.
  3. Організація фізичного захисту адвоката у випадку, коли є загроза майну або життю та здоров’ю адвоката.
  4. Залучення для захисту кращих фахівців у галузі щодо притягнення до кримінальної або іншого виду відповідальності спеціального суб’єкта, якщо такої міри вимагає ситуація.
  5. Надання правових висновків щодо обставин, викладених у зверненні, та перевірених командою Комітету.
  6. Надання консультацій та рекомендацій з приводу захисту прав та гарантій адвокатської діяльності у випадку такої необхідності.
  7. Проведення круглих столів, науково-практичних конференцій та прес конференцій з приводу системних порушень прав та гарантій адвокатської діяльності.
  8. Звернення до міжнародних правничих організацій та структур за співпраці із міжнародним комітетом НААУ у випадку, коли усі національні засоби вичерпано.

Усі рішення про обрання конкретного напрямку приймаються на засіданні комітету за результатами перевірки звернення, що обов’язково включає у себе реакцію регіональної Ради, куди заявник зобов’язаний звернутися попередньо, якщо ситуація не потребує термінового втручання.
З повагою,

голова Комітету Ганна Боряк

 

НААУ

Поширити дану публікацію


Рейтинг@Mail.ru
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com