Рейтинг@Mail.ru
Практика ВС у сфері надання житлово-комунальних послуг – Рада адвокатів Чернігівської області

Практика ВС у сфері надання житлово-комунальних послуг

Практика ВС у сфері надання житлово-комунальних послуг

Верховний Суд опублікував черговий тематичним огляд практики Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду у спорах, що виникають у сфері надання житлово-комунальних послуг.

Огляд умовно поділений на чотири розділи:

– Загальні питання, що виникають у зв’язку з наданням житлово-комунальних послуг, де вміщені правові висновки щодо: стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг зі спадкоємця; права загальних зборів ОСББ запровадити диференціацію щодо розміру тарифу на обслуговування будинку залежно від виду об’єкта нерухомого майна (квартира чи нежитлове приміщення); визнання договору про реструктуризацію боргу недійсним та ін.

– Спори, що виникають при наданні окремих видів

житлово-комунальних послуг, серед яких, зокрема, спори щодо надання послуг: із постачання та розподілу електричної енергії; з постачання теплової енергії;  з централізованого водопостачання та водовідведення тощо.

– Спори щодо надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, зокрема, стосовно:  неврахування особам з інвалідністю внаслідок війни площі місць загального користування до опалювальної площі  житла;  правових наслідків позбавлення особи статусу інваліда війни на користування пільгами та ін.

– Вимоги у справах зі спорів, що виникають у сфері надання житлово-комунальних послуг, які не підлягають судовому розгляду, зокрема, про зобов’язання не порушувати права споживача у майбутньому тощо.

Закон і Бізнес

Поширити дану публікацію


Рейтинг@Mail.ru
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com