Рейтинг@Mail.ru
РАУ звільнила від сплати щорічних внесків адвокатів, які брали участь в АТО/ООС – Рада адвокатів Чернігівської області

РАУ звільнила від сплати щорічних внесків адвокатів, які брали участь в АТО/ООС

РАУ звільнила від сплати щорічних внесків адвокатів, які брали участь в АТО/ООС

Рада адвокатів України звільнила адвокатів, які брали участь в АТО/ООС та мають статус ветерана війни (учасника війни, учасника бойових дій або інваліда війни) від сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування. Відповідне рішення № 164 було прийнято під час засідання РАУ 13 грудня 2019 року у Києві.

Надавати право звільнення від сплати цих внесків будуть Ради адвокатів регіонів за заявами учасників АТО/ООС та наявності підтверджуючих документів відповідного статусу.

Крім того, РАУ надала право Радам адвокатів регіонів приймати рішення про звільнення, зменшення або відтермінування сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування адвокатів, які  були вимушені покинути місце свого постійного проживання у зв’язку з проведенням АТО/ООС на весь час особливого періоду, що пов’язаний із збройною агресією на території України.

РІШЕННЯ № 164 Про сплату щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування адвокатами, які брали участь в АТО/ООС, а також адвокатів, які були вимушені покинути місце
свого постійного проживання

Пресслужба НААУ

Поширити дану публікацію


Рейтинг@Mail.ru
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com